17. 7. 2016

Pozvánka na Amiga OldSchool Tanks Furry párty - ( 5. - 7. srpna 2016 )


No vida, rok utekl jako voda a je čas rozeslat další pozvánku na nejlepší letní akci roku 2016 - Amiga OldSchool Tanks Furry párty! Téma bylo zvoleno s rozmyslem - jde o nově vydanou hru pro naši milovanou Amigu, kterou lze hrát až ve čtyřech hráčích, takže o zábavu jistě nebude nouze! Krom toho si samozřejmě zahrajeme klasiky, ale počítáme také s bohatou účastí nováčků jak ve formě nových lidí (loni se to převelice osvědčilo!), tak nových, dosud nám neznámých her pro dva a více hráčů (přičemž singleplayer nebude zahálet). I když nemáte Amigu, tuhle akci si nesmíte nechat ujít! Pro inspiraci pohleďte alespoň na report z loňského roku, který patřil mezi ty nejvydařenější! Ale dobrá tedy, pár detailů ohledně organizace již osmé Amiga párty ve Vraném nad Vltavou (kousíček od Prahy):

Akce vypukne v pátek, 5. srpna kolem 17:00 ve Vraném nad Vltavou, ulice V Zídkách 128, objekt Staré Školy (tedy nikoliv té velké, Nové Školy, kam loni pár oveček zbloudilo). Jest dobrou tradicí, že celý pátek i sobota se propaří a proklábosí, takže až kolem poledního v neděli se pakují poslední vytrvalci a jedou domů. Tedy skoro celé dva dny v kuse se budeme věnovat naší věčné radosti.

Bude prima, pokud přivezete televizi, monitor nebo projektor, Amigu, případně nějaký finanční příspěvek - úplně zdarma akce není. Pro snadnější orientaci se můžete na akci přihlásit přes Google+ i Facebook, ale není to potřeba. Karimatka, spacák a hodně sil a dobré nálady - to si nesmíte zapomenout doma!..

Co se dopravy týče, tak klasika - můžete přijet na kole po cyklostezce, ale je nejlepší se dopravit do Vraného autem - i tak si ale dejte na úseku Zbraslav - Jarov pozor na nepozorné cyklisty a inlinisty. Alternativně lze jet i vlakem a nebojím se to doporučit. Pokud přijedete autem do Vraného od Zbraslavi, před Papírnami musíte odbočit doleva (bacha na ten rigol podél silnice!) a pak uzoučkou stezkou nahoru - před kolejemi opět doleva a doveze vás to až ke škole. A mimochodem - pokud pojedete ze zahraničí, jako třeba z Brna, dá se přijet i přes Zvoli "zadem" (já tu cestu rád nemám, ale prostě důvěřujte své GPS).

Moc se na vás všechny těším, ať je to pařba jako loni!

Žádné komentáře:

Okomentovat